YHTEYSTIEDOT


JYVÄSSEUDUN JOHTOKARTOITUS OY

Tikkutehtaantie 1
40800 Vaajakoski
Y-Tunnus: 19622184

VERKKOLASKUTUSOSOITE


Operaattori: OpusCapita (003710948874)
OVT-tunnus: 003719622184

Toivomme kaikki laskut ensisijaisesti verkkolaskuina.

PAPERISET LASKUT


Jyvässeudun Johtokartoitus Oy
PL 76877
00063 LASKUNET





Voit tilata kaapelinäytön tai jättää yhteydenottopyynnön lomakkeillamme,
muissa asioissa pyydämme olemaan yhteydessä suoraan meihin puhelimitse tai sähköpostilla.






KESKI-SUOMI



Ota meihin yhteyttä:




Nimi Puhelin Sähköposti
Jorma Peltola 050 561 4527 jorma.peltola@johtokartoitus.fi
Jari Korhonen 050 539 9462 jari.korhonen@johtokartoitus.fi
Jarmo Jäppinen 050 441 7678 jarmo.jappinen@johtokartoitus.fi
Jukka Lemetyinen 050 511 0137 jukka.lemetyinen@johtokartoitus.fi
Ari Puttonen 046 923 5418 ari.puttonen@johtokartoitus.fi
Ari Närhi 050 449 1189 ari.narhi@johtokartoitus.fi
Keski-Suomen alueen kaapelinäytöt 050 441 7678 johtokartoitus.info@johtokartoitus.fi





KYMENLAAKSO



Ota meihin yhteyttä:




Nimi Puhelin Sähköposti
Tomi Helveranta 050 466 5281 tomi.helveranta@johtokartoitus.fi
Jaakko Hietaranta 050 564 7462 jaakko.hietaranta@johtokartoitus.fi
Ari Pokki 050 313 1352 ari.pokki@johtokartoitus.fi
Juha Anttas 050 571 0193 juha.anttas@johtokartoitus.fi
Kymenlaakson alueen kaapelinäytöt 050 466 5281
050 564 7462
kymenlaakso@johtokartoitus.fi





PIRKANMAA



Ota meihin yhteyttä:




Nimi Puhelin Sähköposti
Markus Karhula 050 313 0893 markus.karhula@johtokartoitus.fi
Pirkanmaan alueen kaapelinäytöt 050 313 0893 pirkanmaa@johtokartoitus.fi





Suomen Vahvimmat 2018 Bisnode-db-luottoluokka-1-Jyvässeudun Johtokartoitus Oy AAA-Bisnode-db-Korkein-luottoluokitus-Jyvässeudun Johtokartoitus Oy

© 2018 Jyvässeudun Johtokartoitus Oy
Design: Linda Ulma