YHTEYSTIEDOT


JYVÄSSEUDUN JOHTOKARTOITUS OY

Tikkutehtaantie 1
40800 Vaajakoski
Y-Tunnus: 19622184

VERKKOLASKUTUSOSOITE


Operaattori: OpusCapita (003710948874)
OVT-tunnus: 003719622184

Toivomme kaikki laskut ensisijaisesti verkkolaskuina.

PAPERISET LASKUT


Jyvässeudun Johtokartoitus Oy
PL 76877
00063 LASKUNET





Voit tilata kaapelinäytön tai jättää yhteydenottopyynnön lomakkeillamme,
muissa asioissa pyydämme olemaan yhteydessä suoraan meihin puhelimitse tai sähköpostilla.






KESKI-SUOMI



Ota meihin yhteyttä:




Nimi Puhelin Sähköposti
Jorma Peltola +358 50 561 4527 jorma.peltola@johtokartoitus.fi
Jari Korhonen +358 50 539 9462 jari.korhonen@johtokartoitus.fi
Ari Närhi +358 50 449 1189 ari.narhi@johtokartoitus.fi
Marko Forsberg +358 40 528 4390 marko.forsberg@johtokartoitus.fi
Joonas Saarinen +358 50 313 0893 joonas.saarinen@johtokartoitus.fi
Ari Puttonen +358 50 553 3878 ari.puttonen@johtokartoitus.fi
Keski-Suomen alueen kaapelinäytöt +358 50 539 9462 johtokartoitus.info@johtokartoitus.fi





KYMENLAAKSO



Ota meihin yhteyttä:




Nimi Puhelin Sähköposti
Tomi Helveranta +358 50 466 5281 tomi.helveranta@johtokartoitus.fi
Jaakko Hietaranta +358 50 564 7462 jaakko.hietaranta@johtokartoitus.fi
Ari Pokki +358 50 313 1352 ari.pokki@johtokartoitus.fi
Petteri Lehtovirta +358 50 571 0193 petteri.lehtovirta@johtokartoitus.fi
Kymenlaakson alueen kaapelinäytöt +358 50 466 5281
+358 50 564 7462
kymenlaakso@johtokartoitus.fi





PIRKANMAA



Ota meihin yhteyttä:




Nimi Puhelin Sähköposti
Pirkanmaan alueen kaapelinäytöt +358 50 539 9462 johtokartoitus.info@johtokartoitus.fi





Suomen Vahvimmat 2018 Bisnode-db-luottoluokka-1-Jyvässeudun Johtokartoitus Oy AAA-Bisnode-db-Korkein-luottoluokitus-Jyvässeudun Johtokartoitus Oy AAA-Bisnode-db-Korkein-luottoluokitus-Jyvässeudun Johtokartoitus Oy AAA-Bisnode-db-Korkein-luottoluokitus-Jyvässeudun Johtokartoitus Oy AAA-Bisnode-db-Korkein-luottoluokitus-Jyvässeudun Johtokartoitus Oy AAA-Bisnode-db-Korkein-luottoluokitus-Jyvässeudun Johtokartoitus Oy

© 2021 Jyvässeudun Johtokartoitus Oy
Design: Linda Ulma